Ochrana kamene

Jak ochráníte povrch kamene?

Řada ochranných a zpevňujících prostředků pro mramory, žuly, teraca, pískovce a další kamenné povrchy. Impregnace chrání povrch přírodního a umělého kamene před vnikající vodou a mastnotou a zpevňovače pomáhají konsolidovat narušené a měkké horniny.

Bellinzoni IDEA GOLD
IDEA GOLD

Transparentní ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje, bránící tvorbě skvrn. Technologie NANOTECH pro ochranu staveb z mramoru, granitu a jiných druhů kamene proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.

Bellinzoni IDEA DARK
IDEA DARK

Silně ztmavující ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje pro mramor, granit a jiné druhy kamene proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.

Bellinzoni IDEA QUARZO
IDEA QUARZO

Silně ztmavující ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje pro křemenno-pryskyřičné povrchy proti vnikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.
Certifikováno pro kontakt s potravinami.

Bellinzoni IDEA HP
IDEA HP

Transparentní ochranný impregnační prostředek s odpuzující vodu a oleje, která nemění původní vzhled a barvu materiálu (s mírně perleťovým účinkem). Pro ochranu staveb a jiných předmětů z mramoru, granitu a jiných druhů kamene proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.

Bellinzoni IDEA XC
IDEA XC

Ochranný impregnační prostředek s prohloubením barvy kamene. Chrání proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty do povrchu kamene.

Bellinzoni IDEA BLACK
IDEA BLACK

Ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje, pro prohloubení černé barvy u granitu a jiných černých kamenů a teraca.
Chrání proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.

Bellinzoni IDEA STONEAGER
IDEA STONEAGER

Ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje, s mokrým efektem po aplikaci, vhodný pro hrubě opracované a neleštěné materiály. Pro interiér a exteriér. Chrání proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty.

Bellinzoni IDEA RAPID COLOR
IDEA RAPID COLOR

Ochranný prostředek určený pro vysoce porézní a nasákavé horniny - vápenec, pískovec, beton proti pronikání vody, vlhkosti, olejů nebo mastnoty. Vytváří na povrchu „mokrý efekt“ a saténový lesk.

Bellinzoni LIMESEALER
LIMESEALER

Ochranný, impregnační a zpevňující prostředek proti solným výkvětům, vhodný pro mramor, pískovec, beton, teraso a jiné nasákavé materiály.

Bellinzoni AQ PROOF
AQ PROOF

Ochranný impregnační prostředek odpuzující vodu a oleje, chránící před vznikem skvrn.
Na vodním základu pro přirozený vzhled pískovců, teraca, cihloviny, betonu apod. Chrání proti pronikání vody, olejů a mastnoty. Zabraňuje tvorbě plísní.

Bellinzoni STRONG 2000
STRONG 2000

Zpevňující a impregnační prostředek pro měkké a drolivé kamenné materiály, chránící proti povětrnostním vlivům a vlhkosti. Velmi vhodný na ochranu památkových objektů.

Bellinzoni DURALMAX
DURALMAX

Impregnační a utěsňovací prostředek s využitím technologií NANOTECH pro ochranu a zpevnění mramoru, terasa, pískovce, sádrovce a jiných, zvláště vápenatých kamenů.
Ke zvýšení lesku je vhodné následně použít leštič DURALBRILL.

Bellinzoni ANTIGRAFFITI STRIP VAPOR
ANTIGRAFFITI STRIP VAPOR

Prostředek na základě vosků s teflonem. Ochraňuje povrchy před běžnými sprejovými barvami na trhu.