Opravy kamene

Čím vyspravíte rozbitý kámen?

Speciální špachtlovací a plombovací tmely a lepidla na všechny typy přírodního i umělého kamene a teraca.

Bellinzoni MASTICE 2000
MASTICE 2000

Dvousložkový polyesterový tmel pro opravy, špachtlování i lepení mramorových a jiných kamenných povrchů. Dodává se v tekuté i nestékavé formě, v několika barevných odstínech, vč. transparentní.

Bellinzoni MASTICE THASSOS
MASTICE THASSOS

Dvousložkový polyesterový tmel s krystalickým efektem pro opravy a špachtlování bílého mramoru typu Thassos, Sivec.

Bellinzoni ASTRA 24K
ASTRA 24K

Vysoce transparentní dvousložkový tmel pro plnění a špachtlování mramorových a jiných kamenných povrchů dodávaný v tekuté i nestékavé formě.

Bellinzoni Barvy do polyesterových tmelů
Barvy do polyesterových tmelů

Sada barevných pigmentů v tubách slouží k dobarvení tmelů do požadovaného odstínu kamene.

Bellinzoni BLITZ
BLITZ

Dvousložkový epoxyvinylesterový tmel s vynikající odolností a adhezí. Velmi vhodné pro lepení a tmelení mramoru a přírodního kamene.

Bellinzoni EPOX 2000
EPOX 2000

Transparentní dvousložkový epoxidový tmel s vynikající lepicí schopností na tmelení a lepení mramoru, žuly a přírodního kamene. Dostupné jako tekutina pro horizontální aplikaci i pastovitá pro vertikální použití.

Bellinzoni EPOX premium
EPOX premium

Vysoko transparentní dvousložkový epoxidový tmel s velmi slabým žloutnutím, vhodný pro lepení, spojování a tmelení různých typů granitu, mramoru, přírodního kamene (vhodné i pro velmi tvrdé a krystalické materiály).

Bellinzoni IMPREPOX
IMPREPOX

Vysoko transparentní a vodově tekutý dvousložkový impregnační prostředek pro plnění a zahlazování mikroprasklin na cenných mramorech a žulách.